Kurumsal

Hakkımızda

Diyarbakır Güneydoğu Anadolu Diyaliz Merkezi 2013 yılından itibaren diyaliz tedavisi sunan bir hizmet kuruluşu olarak Diyarbakır Kayapınar'da  faaliyetlerine başlamıştır.

Halen Kronik böbrek yetmezliği olan hastalara hemodiyaliz tedavisi hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur.

Güneydoğu Anadolu Diyaliz Merkezi vermekte olduğu hemodiyaliz hizmetlerinde güncel dünya standartlarını takip ederken, önceliğini her koşulda tedavi kalitesine vermektedir. Bu doğrultuda merkezimiz için uygulanması zorunlu olan standartlar ve prosedürler belirlenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Bu amaçla düzenli ve periyodik olarak denetlemelere tabi tutulmakta ve tedavi sonuçlarımız sürekli olarak Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan parametrelerle kıyaslanmaktadır.

Güneydoğu Anadolu Diyaliz Merkezi özveriyle görevini yürüten 34 çalışan ve 45+1 makine ile , son dönem böbrek yetmezliği olan hastalara kaliteli ve dünya standartlarında hemodiyaliz tedavi hizmeti sunmaktadır.

Merkezimizde diyalize giren hastalarımızın daha kaliteli ve daha uzun bir ömür sürmelerini sağlamak temel amacımızdır.

Mutlu ve aldığı tedavi hizmetinden memnun hastalarımız ve yaptığı işi şevkle ve severek yapan çalışanlarımızla hemodiyaliz tedavi hizmeti veriyor olmanın gururunu ve bunun devamını sağlama sorumluluğunu ve bilincini taşımaktayız

Her türlü soru, görüş, önerilerinizi bize iletebilirsiniz.